ламінування вій – вії Вашої мрії всього за одну процедуру

Практично кожна дівчина мріє, щоб у неї були довгі, густі та звабливо вигнуті вії з насиченим темним відтінком. Для такого завдання у кожної є напоготові цілий арсенал косметичних засобів. Але, нажаль, не завжди навіть самий професійний макіяж може задовольнити вимоги наших модниць. Дуже часто під вечір стає помітним відсутній об’єм волосків на віях, а інколи і навіть залишки чорного пігменту від туші під очима. А як виходити з ситуації коли попереду омріяна відпустка з коханим?

Коли ти просто зобов’язана навіть без інтенсивного мейк-апу виглядати на всі 100!!! Рішення є! Шикарні, доглянуті війки, про які тільки можна і мріяти Ви зможете отримати і без косметики. Щоб забути надовго про всі Ваші переживання, Вам потрібно скористатись послугою ламінування вій, яка вже доступна і в нашому салоні..

Брови відіграють важливу роль на нашому обличчі, чи не так? :)

Що таке ламінування вій

Ламінування вій – це насичення натуральних вій спеціальним поживним розчином, який складається з амінокислот, вітамінів та протеїнів. В складі розчину також є кератин-білок, який входить в структуру волосків та відповідає за їх блиск та ріст. Препарати, які ми застосовуємо для процедури ламінування є гіпоалергенними і їх можна навіть застосовувати при наявності проблеми підвищеної чутливості очей. Ніяких побічних ефектів та небажаних реакцій. Це абсолютно безпечна процедура для Ваших очей.

Переваги процедури ламінування вій

Така процедура дозволяє створювати нові параметри вій, міняти вигин, направлення волосків та колір. В результаті ламінування Ваші вії стають м’якими, акуратними, пишними та абсолютно натуральними. Ламінування дозволяє досягти фантастичного візуального ефекту і при цьому зовсім не зашкодить Вашим війкам. Більше того, в результаті насичення корисними речовинами, відновлюється структура вій, вони оздоровлюються, стають значно міцнішими. Результат від ламінування зберігається 1,5-2 місяці. При цьому, Вам практично нічого не потрібно буде робити зі своїми війками, вони не потребують корекції та весь час виглядають природньо та красиво.

Очікувані результати від процедури ламінування вій

 • об’єм вій збільшується на 30% одразу ж після процедури ламінування
 • з’являєтеся красивий вигин, завдяки якому погляд стає виразнішим та відкритим
 • війки виглядають довшими за рахунок вигину від самого кореня
 • війки набувають сяючого ефекту, який робить очі ще ефектнішими та привабливішими
 • темний колір досягається завдяки насиченню вій кольоровим пігментом, який їм не шкодить
 • ріст вій значно прискорюється внаслідок активування волосяної цибулини
 • шкіра навколо очей також живиться корисними компонентами
 • при регулярній процедурі ламінування вій можна досягти ще більшого об’єму, адже кожна наступна процедура щоразу додає 10% до Ваших вій

Як це відбувається?

1. Обговорення та підбір Вашого майбутнього образу. Майстер дізнається, який візуальний ефект Ви хочете отримати завдяки ламінуванню, підбирає відповідні матеріали.

2. Безпосередньо процедура ламінування починається з очищення, знежирення та розчісування вій.

3. Надалі війки пом’якшуються спеціальним засобом, після чого майстер акуратно вибудовує вигин, прикріплюючи кожну війку до спеціального силіконового валика.

4. Наноситься препарат, який дозволяє зафіксувати отриманий вигин.

5. Проводиться насичення пігментом.

6. Завершує процедуру нанесення поживних олій.

Єдине обмеження після ламінування - не можна змочувати війки впродовж 24 годин, оскільки весь цей час вони продовжують живитися нанесеними препаратами. Після завершення цього строку в одну добу, ви можете робити зі своїми війками все що заманеться, і вони будуть мати неперевершений вигляд. Можна сміливо йти купатись на морі, плавати в басейні, ходити в сауну, фарбувати війки тушшю та робити макіяж очей. Красиві виразні очі з м’яким кокетливим вигином без косметики та шкоди для вій – що ще може бути потрібно дівчині, для прекрасного зовнішнього вигляду та відмінного настрою?

Коли не можна ламінувати війки?

 • протипоказано, якщо ви робили операції в зоні навколо очей, потрібно щоб пройшло достатньо часу після операції
 • не рекомендовано робити процедуру під час чи після хвороби очей (наприклад, ячмінь)
 • вагітність
 • важливо враховувати таку особливість як природня форма ваших вій.

Звичайно, якщо вони дуже короткі та ріденькі, то ефект голлівудської зірки не вийде, але у будь якому випадку погляд, після процедури, стане набагато виразнішим.

Вартість процедури ламінування вій - 650 грн

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.