• Головна
 • Послуги
 • Візаж
 • Красиві брови - обов'язкова риса доглянутої жінки

Красиві брови - обов'язкова риса доглянутої жінки

Красиві брови - обов'язкова риса доглянутої жінки. Правильна форма брів допомагає створити індивідуальний образ і стиль. Вони не тільки роблять погляд більш виразним, але і візуально коригують недоліки і підкреслюють переваги. Від форми брів залежить те, як нас сприймають оточуючі. Звичайно, багато залежить від нашої міміки і настрою, але великий внесок роблять і брови.

Брови відіграють важливу роль на нашому обличчі, чи не так? :)

 

ЯК ВИЗНАЧАЮТЬ ІДЕАЛЬНУ ФОРМУ БРІВ?

Найчастіше, саме натуральна форма брів підходить до форми Вашого обличчя і лише трохи потребує корекції. Сучасні тенденції в моді показують, що усувати треба тільки ті волоски, які виходять за межі натуральної лінії. Якщо ви володарка дуже широких брів, то майстер порадить вам моделювати їх по ширині і видаляти лише окремі волоски.

ЯК ВИЗНАЧИТИ СВОЮ НАТУРАЛЬНУ ФОРМУ БРІВ?

Не варто прив’язуватися до стереотипних форм, оскільки форма брів залежить не тільки від овалу обличчя але і від анатомії всіх частин обличчя. Точно так само сприйняття обличчя в цілому залежить від форми брів. Часто можна побачити в інтернеті поради, яка форма брів підходить вашому обличчю, не варто занадто загострювати на цьому увагу, оскільки всі люди індивідуальні і сьогодні вся індустрія краси відходить від шаблонів. І до речі, обов’язково потрібно тверезо оцінювати свої природні данні, оскільки не завжди можна кардинально поміняти природну форму, особливо якщо в деяких місцях для цього недостатньо волосків.

Тому якщо ви вирішили самостійно відкоригувати форму брів то постарайтесь не захоплюватись та не відходити від своєї натуральної форми та забирати тільки ті волоски, які ростуть за межами брів. Як правило Ваша натуральна форма виглядає найбільш виграшно, тому що вона природня, всі згиби та заломи на місці. Але якщо ви все таки вирішили посперечатись з природою, то ми наполегливо рекомендуємо вам звернутися до спеціаліста, котрий досвідченим оком та професійними ручками підкреслить всі ваші достоїнства та приховає недоліки, якщо такі є. Окрім професійного погляду та модних тенденцій при оформленні брів обов’язково враховуються ваші побажання.

МОДЕЛЮВАННЯ БРІВ

Моделювання брів – процедура, яка призначена для зміни і корегування форми брів. Це допоможе вигідно підкреслити ваші очі і обличчя. Це не дуже складна процедура, але все ж вимагає професійного підходу. При моделюванні брів особливу увагу необхідно приділяти їх кольору і формі. Колір брів підбирається в залежності від кольору волосся і відтінку шкіри, а форма залежить від типу обличчя, анатомії очей, носу. При цьому визначається Ваша ідеальна довжина і ширина брів, надається правильна форма, колір і густота.

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ПРОЦЕДУРА?

 • візажист уважно вивчає особливості вашого обличчя і з'ясовує ваші побажання;
 • створює форму брів оптимальним способом;
 • якщо необхідно проводить фарбування брів.
Всі маніпуляції обов'язково узгоджуються з клієнтом. З вами працюватиме людина, яка:
 
 • володіє складною методикою;
 • розбирається в архітектурі брів і може побудувати ідеальну дугу для вашого обличчя;
 • здатна уникнути виникнення подразнень і врослого волосся на шкірі;
 • зменшить дискомфортні відчуття в ході процедури;
 • буде суворо дотримуватися правил гігієни і дезінфекції;
 • проконсультує щодо подальшого самостійного догляду за бровами і підтримання їх форми.
Процедура займає лише 30-60 хвилин, а обличчя помітно перетворюється! Повторна корекція потрібна в середньому через 2-3 тижні.

СПОСОБИ МОДЕЛЮВАННЯ БРІВ

За допомогою пінцета
Найпростішій і найрозповсюдженішій спосіб. Середній час моделювання брів за допомогою пінцета близько 10-30 хвилин.

Моделювання брів ниткою (трідінг)
Даний метод популярний в арабських країнах і на сході. Європейська назва – трідінг. Тривалості процедури 10-30 хвилин, а її результат тримається до 3-4 тижнів. Наш майстер використовує спеціальну нитку. Це міцна одноразова бавовняна нитка оброблена антисептиком.

Переваги цього методу:

 • видаляється не один волосок, а одразу декілька, а значить це швидко і менш болісно;
 • брови стають більш виразними, оскільки крім великих волосків, нитка підхоплює також пушок, який неможливо видалити іншим способом;
 • не викликає подразнень, не травмує шкіру,
 • ідеально підходить для чутливої шкіри.

Крім того трідінг може використовуватися для видалення небажаних волосків на інших зонах обличчя.

Моделювання гарячим воском
За бажанням клієнта можлива корекція воском. Але слід звернути увагу, що при такому способі можливе подразнення.

Який спосіб вибрати - вирішуйте самі, головне, що результат буде приголомшливим!

ФАРБУВАННЯ БРІВ

Фарбування – один із головних етапів в роботі над бровами. Воно покликане зробити ваші брови більш виразними і в той же час максимально природними. Наш майстер використовує тільки найякіснішу фарбу, яка дозволяє досягти бажаного результату. Навіть тут наш спеціаліст застосовує індивідуальний підхід враховуючи ваші природні данні та побажання. Наші візажисти-бровісти пропонують як фарбування самих волосків, що дає максимально природній ефект, так і фарбування з ефектом макіяжу брів з зафарбовуванням як брів так і шкіри. Це дозволяє уникнути незафарбованих фрагментів, створює ефект густої, чітко окресленої лінії.

Головні переваги:

 • досягається ефект природності;
 • широка палітра;
 • добре профарбовуються волоски;
 • гіпоалергенність;
 • волосся не пошкоджується;
 • стійкість до 4 тижнів;
 • при регулярному застосуванні посилення стійкості, збільшення інтенсивності кольору.
Правильної форми брови, красивого натурального кольору, будуть добре поєднуватися, як з легким денним, так і з вираженим вечірнім макіяжем. Поспішайте створити свій, індивідуальний, доглянутий і природний образ!

9 ПОМИЛОК, ЯКІ ДОПУСКАЮТЬСЯ ПРИ МОДЕЛЮВАННІ БРІВ

Хочеш шикарні брови? Оціни стан своїх брів і з'ясуй, які помилки ти допускаєш при їх моделюванні.

Помилка №1. Брови занадто далеко розташовані одна від одної. Багато дівчат вищипують внутрішні краї брів так, що вони занадто далеко розташовані від перенісся.

Помилка №2. Ігнорування натурального вигину брів. Усі брови мають натуральний вигин, ігнорування якого призводить до непропорційності.

Помилка №3. Незафарбовані рідкі брови. Великі проміжки у бровах виглядають неохайно і неакуратно.

Помилка №4. Занадто насичений макіяж брів. Занадто насичений колір брів може відволікати увагу від інших рис обличчя та виглядати неохайно, тому лінія брів має бути в помірних м'яких відтінках без чітких не розтушованих ліній. Яскравий макіяж брів слід врівноважувати яскравим макіяжем очей або губ.

Помилка №5. Прагнення до ідеальної форми брів. Не варто прагнути занадто ідеальної дзеркальної формі брів - так вони як намальовані. Невеликі відхилення будуть виглядати цілком природно.

Помилка №6. Дуже короткі або довгі зовнішні краї брів. Укорочені брови з зовнішніх країв очей можуть візуально збільшувати очі і ніс, занадто довгі, навпаки, зробити риси обличчя меншими.

Помилка №7.  Надто низький хвостик брів. Це робить Ваш погляд  сумнішим та важким.

Помилка №8.  Занадто яскравий та чіткий контур початку брів. Це дає непотрібний акцент на перенісся, підкреслює асиметрію брів (якщо така є), підкреслює зморшки між бровами, а також робить надто суворим погляд.

Помилка №9.  Стрижка брів. Не рекомендуємо самостійно стригти брови, оскільки при неправильно проведеній стрижці можна зіпсувати форму та зробити брови неоднорідними, з грубим зрізом та кострубатими краями.

Для того щоб 100% уникнути цих помилок найкраще довірити Ваші бровки дбайливим та професійним рукам наших візажистів-бровистів.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.