Воскова депіляція: шкіра, наче оксамит

Вам кортить показати себе у всій красі? Та є одне «але» - зайве волосся. Ця проблема - дуже делікатна і змушує комплексувати багатьох жінок.

Втім, 100% ефективної та безболісної методики, яка б підійшла усім і дозволила позбутися зайвої «рослинності» раз і назавжди, немає. Доводиться обирати, добре зважуючи всі «за» і «проти».

Способів видалення небажаного волосся нині - безліч. Вони різняться між собою способом дії, результативністю та складністю виконання. Одна з найпопулярніших послуг у  салоні краси «Сіті Шик» - воскова депіляція (ваксинг або біоепіляція).

Воскова депіляція - поширений і доступний метод боротьби з небажаним волоссям. Це “2 в 1”. Вона дозволяє надовго позбутися небажаного волосся і водночас робить своєрідний пілінг - знімає верхній ороговілий шар шкіри. Така депіляція підходить навіть для найніжніших частин тіла. Зокрема, обличчя, зони бікіні та під пахвами.

Ця процедура швидка і не надто болюча. Якщо Ви робите її регулярно, неприємні відчуття з часом стануть все менш відчутні, а волоски – малопомітніші та значно тонші. Після процедури Вас не турбуватиме щетина, яка утворюється після гоління. По суті, депіляція воском - це біоепіляція. Під час її проведення використовують лише натуральні складники. Спробуйте цю процедуру хоча б раз і згодом Ви уже навряд чи зможете відмовитися від неї!

Поради під час воскової депіляції

Воскова депіляція проводиться на чистій та сухій і головне - здоровій шкірі. Якщо у Вас з’явилося запалення, обширне подразнення, є невеличкі ранки чи порізи, процедуру краще перенести.

У день проведення не слід користуватися косметикою (кремами, лосьйонами та іншими засобами) на ділянках запланованого видалення волосся. Вони утворюють захисну плівку на поверхні шкіри, яка ускладнює міцне та рівномірне зв'язування воску з волосками.

Купатися і засмагати можна лише через 2 дні після процедури. Цього часу достатньо, аби шкіра заспокоїлась і відновилася.

Пам'ятайте: у період менструації депіляція може завдати більше дискомфорту і больових відчуттів.

Віск для депіляції

Існує декілька різновидів воску і способів його нанесення під час депіляції:  Теплий, або касетний віск. Його основний компонент - натуральна смола. Такий віск знаходиться в касеті і наноситься на тіло спеціальними роликами. Він підходить для депіляції на різних ділянках.

Гарячий віск - До його складу також входить переважно смола. Він розігрівається до 38 градусів і наноситься на тіло спеціальним шпателем. Цей метод – найкраще рішення для інтимної депіляції, депіляції вусиків та під пахвами.

«Плюси» депіляції воском

Волоски після цієї процедури стають тонші, м'якші та світліші. Вони відростають значно повільніше (мінімум через три тижні і довше). Якщо використовувати воскову депіляцію регулярно, волосся стане значно менше. Вона не подразнює шкіру і майже не має побічних ефектів. Разом із волосками видаляються відмерлі клітини шкіри, що підвищує її здатність до відновлення. Шкіра стає пружною та гладенькою, а нанесення засобів після депіляції на основі натуральних олій з загоюючим та охолоджуючим ефектом приносить приємні відчуття.

Частота процедур

Для досягнення хорошого, стійкого результату воскову депіляцію бажано проводити через кожні 3-4 тижні. Єдиного “графіка”, який би підійшов усім жінкам, немає. Адже інтенсивність росту волосся у кожної людини - різна. Почервоніння після депіляції зникає за період від години до доби. Наприклад, у людей зі смаглявою шкірою подразнення тримається менше. Вже через годину-дві воно зникає.

Завдяки регулярній депіляції зменшуються густота волосин і больові відчуття, а самі волосинки стають м'якші та легше видаляються.

Будь-який метод видалення волосся - стрес для шкіри. Тому після процедури потрібно користуватися спеціальними пом'якшуючими олійками або молочком після депіляції. Вони містять речовини, які заспокоюють подразнену шкіру і пантенол, який сприяє загоєнню мікротріщинок і ранок.

Воскова депіляція – універсальна. Її можна проводити на будь-якій ділянці тіла з небажаним волоссям: на руках і ногах, в зоні під пахвами та бікіні, на грудях, животі, біля брів, над губою. Про “надокучливе” волосся можна забути на період від трьох до шести тижнів. Процедура - недовга і дозволяє “очистити” всі необхідні ділянки одразу.

Якщо Ви хочете насолоджуватися ніжною, оксамитовою шкірою якомога довше, приходьте на процедуру воскової депіляції у салон «Сіті Шик». Почніть життя з нової сторінки!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.