Обгортання від La Biosthetique

Ексклюзивний СПА-РИТУАЛ від La Biosthetique – Гаряче обгортання  для волосся чудодійними маслами

Спеціально для пошкодженого, ламкого і посіченого волосся був розроблений ексклюзивний СПА-ритуал - гаряче масляне обгортання.

Секрет ефективності в особливій незмінній рецептурі 100 відсотково природніх ефірних олій, головна з яких – біологічно активна касторова олія.

Результат від чудо-процедури:

 • Волосся починає жити заново - відновлюється його шовковистість, еластичність і блиск
 • Пошкоджене волосся стає пружним, його легко розчісувати
 • Після процедури на поверхні волосся формується захисна мантія, яка втримує масляні компоненти всередині, забезпечує відновлення кутикули, глибоке зволоження та захищає від зовнішніх впливів
 • Усуваються посічені кінчики і ламкість волосся
 • Програма дає миттєвий ефект: волосся одразу стає більш еластичним та м’яким, його фізична вага збільшується на  20-30% завдяки насиченню активними компонентами. Блиск волосся посилюється більш ніж на 80%, гладкість волосся – на 70%, міцність до розривання – на 60%.

Ця програма розрахована на курсове застосування та має накопичувальний ефект. Для повного відновлення волосся потрібно зробити від 6 до 8 процедур з інтервалом від півтора до двох тижнів.

Після досягнення оптимального ефекту відновлення, результат можна закріплювати та підтримувати за допомогою додаткових процедур відновлення волосся від La Biosthetique, а також користуватися засобами для домашнього догляду.

Вартість однієї процедури реконструкції залежить від довжини та густоти волосся і становить від 800 - 1000 грн.

Ми стараємося для Вас!
Ми чекаємо на Вас!

  • Телефони

   Режим роботи

  • Лист директору

Центр здоров'я та краси "Сіті Шик".
Зроблено з любов'ю в Києві.